Urumçi Şehir 79 No’lu İlk Okul Öğrencilerinin Ailede Saklı Kitap, Sesli Ve Görsel Yayınların Tespit Durumunun Bildirimi Ve Taahhütnamesi

Editörün Notu:

Çin Doğu Türkistan’daki toplama kamplarının dışında kalanları hatta ilkokul öğrencilerini de boş bırakmıyor, affetmiyor. Aşağıdaki Çince belge, ilkokul öğrencilerine yönelik beyin yıkama girişiminin ve kendi ailesini ispiyonlamaya zorladığının belgesidir.

Ben (      ) yıllık (         ) sınıfındaki (                       ), okulun isteğine uyarak, ailedeki saklı kitap (Elektronik kitaplar dahil) ve Sesli, Görsel yayınlar ( CD,DVD,USP, bilgisayar, Cep Telefonu gibi kayıt aletleri) üzerinde tespit yaptım. Tespit durumu aşağıdaki gibidir:

Tespit edilen toplam kitap sayısı (       ) adet, Sesli ve görsel yayınlar (        ) adet,

İçerisinde sorunsuz kitap (       ) adet, Sorunlu kitap (       ) adet, Sorunsuz  Sesli ve görsel yayın (        ) adet, Sorunlu Sesli ve görsel yayın (        ) adettir.

Sorunlu kitaplar, Sesli ve görsel yayınlar listesi aşağıdaki gibidir: (Sığmazsa ek sayfa kullanılabilir)

 

Ben taahhüt ederim ki: Tespit edilen ailede saklı kitap, Sesli ve görsel yayınlar arasında Partinin Milli ve Dini prensibine, Tarih prensibine, Marksizm’in “5 prensibi” ne, “Esas” ın ruhuna aykırılık gibi sorunların olmadığını, bundan sonra kitap, Sesli ve Görsel yayın satın alırken belirtilen ilgili kurallara göre satın alacağımı taahhüt ederim.

Taahhüt edenin imzası:

Velilerin imzası:

Öğrencinin imzası:

Gün/ay/ 2018.

Yorum yaz